Laenulimiit 5000€, Tagasimaksete Kogusumma 5001€

Uuele kliendile laenulimiit kuni 5000 eurot 30 päevaks 0% intressiga. Päevaintress 0,134 % rakendub alates 31-st päevast. Näiteks laenates täna 2000 eurot on võimalik kogu laenusumma tagastada 30 päeva pärast ilma lisatasudeta. Lepingutasu 0 €, esimene väljamaksetasu 0 €, kontohaldustasu 0 €, ennetähtaegne tagastamine 0 €. Kiire vastus kliendile. Pikaajaline kogemus väikelaenudega – Eesti turul juba aastast 2006.


Kuidas Laenu Taotleda?

  1. Täida taotlus kiirelt ja mugavalt.
  2. Identifitseeri ennast ID-kaardi või Mobiil-IDga veebilehel.
  3. Raha laekub peale laenuotsuse tegemist mõne minuti jooksul.


Miks Valida Laenulimiit?

Laenulimiit on paindlik ja mugav alternatiiv kiirlaenule. Näiteks võib klient, kelle laenulimiit on 800 €, võtta täna laenu 550 € ja vajadusel nädala pärast veel 250 €. Laenulimiit määratakse kliendile vastavalt kliendi maksevõimele. Määratud limiidi piires on kliendil alati võimalik laenu võtta. Kasutatud laenulimiidi võib tagasi maksta korraga või osamaksetena 30 päevase intervalliga. Osamakse suurus on minimaalselt 5% kasutatud laenulimiidi summast koos arvestatud intressidega, kuid mitte vähem kui 10 €. Laenulimiidi päevaintress on 0,1340 % laenujäägilt. Kasutamata ja tagasi makstud laenulimiidi piires saab alati täiendavalt laenu võtta. Laenulimiidi maksimaalne summa on 4000€.

Mis on Laenulimiit?

Laenulimiit on justkui sinu virtuaalne krediitkaart. Sellel on erinevaid nimesid – krediidikonto, krediidilimiit, laenulimiit. Nende kõigi põhimõte on üks – sul on kindlaks määratud limiit, mille piires lisaraha kasutada. Lisaks on kindel tagasimakse kuupäev minimaalsele kuumaksele, kuid igal ajal võib laenulimiiti rohkem tagasi maksta. See on paindlik ja mugav laenutoode.

Milleks Laenu Taotleda?

Meie kliendid kasutavad laenu peamiselt ootamatuteks väljaminekuteks, kodu renoveerimiseks, reisimisega seotud kulutuste katmiseks ning paljuks muuks. Laenulimiit on paindlik ja mugav laenuteenus. Ferratumi laenu saab taotleda kuni 5000 eurot. Me määrame igale kliendile personaalse limiidi – limiidi määramisel on abiks personaalne laenuanalüüs enne laenuotsuse tegemist. Ferratum Bank on vastutustundlik laenaja ja seetõttu ei väljasta me laenusid klientidele, kellel on avatud maksehäired. Juhul, kui kliendil on eelmised kohustused likvideeritud ning maksehäired on lõpetatud, siis koostame peale uue laenutaotluse saatmist uue laenuanalüüsi.

Kuidas Käib Laenu Taotlemine?

Laenu taotlemine käib lihtsa ja kiire interneti avalduse alusel meie kodulehel. Laenutaotluse täitmine võtab aega maksimaalselt 5 minutit – seejärel tuleb Sul üle kontrollida, kas kõik andmed on õiged ning taotlus kinnitada. Peale taotluse saatmist on sul vaja ennast identifitseerida – seda on võimalik teha nii ID-kaardi kui ka Mobiil-ID abiga.


Kuidas Toimub Laenu Tagasimaksmine?

Laenu tagasimaksmine on kliendi jaoks väga paindlik. Kõik uued kliendid, kes avavad laenulimiidi konto, saavad 30 päevaks 0% intressi. Seega on võimalik kogu laenusumma tagastada 30 päeva jooksul, ilma intressi tasumata. Juhul, kui klient ei soovi tagasi maksta kogu laenusummat 30 päeva jooksul, siis on võimalik tasuda ka igakuiste maksetena. Meie saadame arve 14 päeva enne maksepäeva ning arvel on näidatud minimaalne osamakse, mille peab kindlasti tasuma. Meie soovitame võimalusel tasuda rohkem, kui arvel näidatud miinimumsumma – sellisel juhul maksate kokkuvõttes vähem intressi ning laenulimiidi kontol on rohkem vaba limiiti, mida ootamatute olukordade puhul edaspidi kasutada.

Kuidas Käib Lisaraha Taotlemine?

Oma limiidi piires saad igal ajal lisaraha taotleda. Selleks pead sa lihtsalt logima sisse oma iseteenindusse kasutades isikukoodi ja pin-koodi. Iseteenindusest saad kiire ja mugava ülevaate, kui palju on sul hetkel limiiti kasutusel, kui palju on vaba raha, millal on arve maksmise tähtaeg ning samuti saab seal arvet vaadata ning vajadusel kontaktandmeid muuta. Juhul, kui sul on kõik kasutusel olev summa tagasi makstud, siis jääb sinu laenulimiidi konto endiselt avatuks ning sa saad sealt lisaraha välja võtta igal ajal, mil vaid soovid. Logi lihtsalt sisse meie kodulehel olevasse iseteeninduskeskkonda ja täida taotlus.

Täidame Sinu Unistused!

Kindlasti on sinul erinevad salasoovid ja unistused, mille täitmist lükkavad edasi erinevad põhjused. Juhul, kui selleks põhjuseks on enamasti raha ja selle olemasolu, siis tasub kaaluda Ferratumi laenu taotlemist. Oled mõelnud, et sinu elu oleks lihtsam kui sul oleks uus auto? Vanaga kulub meeletud raha remondile ja pealegi pole sellega sõites sa kunagi kindel, kas jääd tee äärde või mitte. Või oled sa kunagi soovinud vahetada eriala, et tulevikus rohkem teenida? Kui see unistus on jäänud raha puudusel täitmata, sest peaksid selleks osalema täiendkoolitustel, mis ei pruugi olla odavad, siis taotle laenulimiiti ja saad täita oma ammused unistused. Julge elada nii nagu sina soovid!


Meist

Ferratum Grupp alustas oma tegevust Eestis juba 2006 aasta augustis. Ferratum oli esimene kiirlaenude väljastaja Eestis. Hetkel pakub Ferratum Grupp oma teenuseid 25 riigis, meil on rohkem kui 2 miljonit klienti ja meie juures töötab sadu pühendunud professionaale, kellel on selge nägemus meie poolt pakutavatest teenustest.

Meie eesmärgiks on uuendada pangandust. Keskendume innovatsioonile, kasutajamugavusele ja läbipaistvusele. Meie missiooniks on pakkuda kiiremaid ning kasutajasõbralikumaid laene ning finantsteenuseid internetis pakkudes samal ajal personaliseeritud klienditeenindust. Rohkem infot leiad meie grupi kodulehelt.