Kreditas internetu

Kreditas internetu – tai bene patogiausias ir greičiausias būdas pasiskolinti, atsiradus nenumatytoms išlaidoms. Žemos palūkanų normos. Sutarties sudarymo mokestis – 0 €. Mažos mėnesio įmokos. Po paraiškos patvirtinimo, pinigus pervedame per 10 – 15 min.


Kaip viskas vyksta?

1. Kas gali gauti paskolą? Lietuvos Respublikos gyventojai. 18 – 70 metų amžiaus.

2. Ko reikia, norint pasiskolinti. Nuolatinio pajamų šaltinio. Lietuviškos banko sąskaitos. Mobiliojo telefono numerio. El. pašto adreso.

3. Kada gaučiau pinigus. Pinigus į Jūsų banko sąskaitą pervesime vos per 10 – 15 minučių po paraiškos patvirtinimo.


Kas yra greitieji kreditai internetu?

Greitieji kreditai internetu – tai paslauga, kai reikiama pinigų suma suteikiama greitai (paprastai iki 30 min.), naudojantis interneto sistemos sprendimais. Kreditas internetu – patogi priemonė, norint pagerinti finansinę padėtį skubiai prireikus tam tikros sumos. Tokia situacija gali susidaryti sunkiai susirgus ir prireikus sumokėti už gydymą ar vaistus, netikėtai darbdaviams atidėjus atlyginimo mokėjimo datą ar atsiradus svarbių pirkinių (skalbimo mašinos, šaldytuvo ir pan.) poreikiui. Kreditai gali būti suteikti įvairiais būdais, tačiau vienas dažniausių ir greičiausių – užpildyti paraišką internetu: tai – patogu ir sklandu.

Atsakingas skolinimasis

Nebankinė paskola yra patogi finansinė paslauga šių dienų vartotojui. Šios paslaugos yra suteikiamos greitai ir paprastai, tačiau paskolą reikia imti apgalvotai ir atsakingai. Atsakingas skolinimasis – vienas iš kertinių aspektų, kurių turėtų laikytis asmuo, norintis gauti tiek paskolą, tiek greitąjį kreditą.

Kada verta imti paskolą?

Jei iki algos liko vos kelios dienos, tačiau atsirado itin skubių ir nenumatytų išlaidų – paskola puiki išeitis. Suteikti pinigai pervedama vos per keliolika minučių, visus iškilusius reikalus galėtumėte išspręsti nedelsiant, o vos gavę atlyginimą – paimtą paskolą nesunkiai grąžinsite visą arba pradėsite mokėti kas mėnesį, pasirinktomis dalimis.

Net ir atidžiai planuojant savo biudžetą, kiekvienam gali pasitaikyti tokių situacijų, kai prireikia apmokėti nenumatytą sąskaitą, įsigyti svarbų pirkinį ar atsirado kitų, iš anksto nesuplanuotų išlaidų (tokių kaip liga ar skubi kelionė). Tačiau norint skolintis atsakingai ir, kad paimta paskola nevirstų finansine našta, svarbu patiems įvertinti savo mokumo galimybes. Jei kas mėnesį gaunate reguliarias pajamas ir žinote, kad nustatyto dydžio įmoką galėsite nesunkiai sumokėti laiku – paskola Jums tinkama išeitis.


Kodėl renkantis greitąjį kreditą paranku pasinaudoti Finance paslaugomis?

Prireikus papildomų lėšų, galite naudotis Finance – kreditų internetu palūkanos nedidelės, taigi skolintis galėsite pakankamai pigiai. Kad pasiskolintumėte, nereikės nei įkeisti turto, nei kitam asmeniui laiduoti už Jus.

Jei būtina, galite padidinti gauto kredito sumą.

Finance greitas kreditas teikiamas įvairiais būdais – internetu, paskambinus arba Lietuvos pašto skyriuose – pasirinkite patogiausią! Grąžinti kreditą taip pat galima skirtingai – naudojantis elektronine bankininkyste, banko filialuose, prekybos centrų „Maxima“ kasose ir Lietuvos pašto skyriuose.

Paraišką internetu galite užpildyti bet kokiu paros metu, mūsų darbuotojai ją patikrins darbo metu – darbo dienomis nuo 8 iki 20 valandos ir šeštadieniais nuo 10 iki 19 valandos. Užpildžius paraišką (telefonu, internetu arba Lietuvos pašto skyriuose) ir patikrinus pateiktus duomenis, su Jumis iš karto susisieks Finance specialistai.

Patvirtinus paraiškoje pateiktus duomenis (kreditas gali būti suteiktas tik jei neturite kitų įsiskolinimų), pinigai į Jūsų sąskaitą bus pervesti per 15 minučių.

Kas yra tie kreditai internetu?

Skubiai prireikus lėšų, galima pasinaudoti skirtingais jų gavimo būdais. Tai gali būti banko paskola, skolinimasis iš draugų, prašymas pakelti atlyginimą arba greitas kreditas iš jį siūlančios bendrovės. Internetu teikiamas kreditas – parankus atsiradus nenumatytoms išlaidoms, pavyzdžiui, prireikus pinigų sunkiai ligai gydyti, darbdaviui atidėjus atlyginimo išmokėjimo datą. Gautas kreditas leidžia greitai apmokėti visas išlaidas ir po to grąžinti pasiskolintą sumą Jums patogiu būdu. Šis papildomų lėšų gavimo būdas yra patogesnis už banko paskolas, mat paraiška tikrinama ganėtinai trumpai, o pinigus į savo sąskaitą galima gauti greitai – vos per 10–15 minučių po pateiktų duomenų patvirtinimo.

Kuo išsiskiria Finance greitas kreditas?

Finance galite pasiskolinti net iki 15000 eurų.

Finance teikiamų paskolų ir kreditų palūkanos ganėtinai mažos, nes jos parenkamos individualiai pagal kliento galimybes, todėl tai leidžia skolintis pakankamai pigiai.

Grąžinus sumą anksčiau, nereikia mokėti tiek daug palūkanų .Kreditą apmokėti galite Jums parankiausiu būdu – internetu, bankų filialuose, prekybos centro „Maxima“ kasose ir Lietuvos pašto skyriuose.

Kredito limitas – didžiausia galima skolintis suma, kiekvienas klientas nusistato individualiai (daugiausia – 15000 eurų).

Nėra sutarties sudarymo mokesčio.

Kreditai internetu – greitas būdas gauti papildomų lėšų. Prireikus kredito, kreipkitės į Finance!


Ką reikia įvertinti, prieš skolinantis?

Vienas iš svarbiausių aspektų, norint skolintis atsakingai – tai įvertinti ar paskola yra tikrai reikalinga. Galbūt norimam pirkiniui ar paslaugai įsigyti galite rasti kitų alternatyvų, pavyzdžiui, sumažinti išlaidas tam tikrose srityse, susitaupyti, susirasti papildomą darbą ar kitą pajamų šaltinį.

Taip pat labai svarbu įvertinti, ar sugebėsite grąžinti prisiimtą įsipareigojimą. Reikiamu metu paimta paskola išties gali pagelbėti, tačiau svarbu visada prisiminti, kad ją reikės ir grąžinti. Todėl dar prieš paraiškos pildymą, gerai įvertinkite ar numatytą dieną turėsite pakankamą pinigų sumą, iš kurios galėtumėte grąžinti paskolą arba atlikti nustatyto dydžio įmoką, pagal sudarytą mokėjimo dalimis grafiką. Nepamirškite, kad mėnesio eigoje turėsite ir kitų būtinų išlaidų, tokių kaip mokesčiai už komunalines paslaugas, maisto išlaidos, kelionės į darbą išlaidos ir t.t., todėl šiuos dalykus būtina suskaičiuoti ir tik tos pajamos, kurios lieka, turėtų būti skiriamos įsipareigojimų dengimui.

Lietuvos bankas, nustatinėdamas atsakingo skolinimosi gaires, įvedė taisyklę, kad pinigų suma, kurią asmuo skiria savo finansiniams įsipareigojimams dengti, neturėtų viršyti 40% nuo gaunamų oficialių pajamų. Tokiu būdu finansiniai įsipareigojimai nevirs nepakeliama našta.

Jei nusprendėte paskolą

Skolinkitės tokią pinigų sumą, kuri jums iš tiesų yra reikalinga. Jei skolinatės konkrečiam tikslui, greičiausiai iš anksto bent preliminariai žinote, kokia pinigų suma jums yra reikalinga, tad būtent tokiai sumai ir pildykite paraišką. Jei kiltų pagunda skolintis daugiau, nei reikia – patariame tam atsispirti. Kur išleisti pasiskolintą sumą, rasti bus nesunku, tačiau Jums ne tik reikės ją grąžinti, bet dar ir mokėti palūkanas už naudojimąsi. O jei nesate tikri, ar pasiskolintos sumos užteks – bet kada galite pildyti dar vieną paraišką ir pasiskolinti papildomai.

Dar prieš pasirašant paskolos sutartį, labai svarbu gerai susipažinti su sutarties taisyklėmis sąlygomis, išsinagrinėti, ar palūkanų dydis Jums yra tinkamas, įvertinti visus su paskola susijusius mokesčius, palūkanų dydžius ir visą kitą informaciją, kuri yra susijusi su Jūsų būsimais mokėjimais. Tik gerai susipažinę su šia informacija, pildykite paraišką paskolai gauti. Tiek prieš pasirašant paskolos sutartį, tiek jau ją pasirašius, itin svarbu sekti mėnesinį biudžetą, taip būsite tikri, kad visas paskolos įmokas galėsite atlikti laiku.

Jei iškilo sunkumų grąžinant paskolą laiku

Vienas iš svarbiausių patarimų, į kuriuos verta atsižvelgti, jei negalite laiku atlikti įmokos – tai atsispirti pagundai skolintis iš kitų įmonių tam, kad padengtumėte turimus įsipareigojimus. Šis sprendimas suteiks tik itin laikiną naudą, kuri jau po mėnesio virs dar didesne problema, nes reikės grąžinti jau didesnę sumą, nei šiuo metu. Verčiau dar kartą peržiūrėkite savo mėnesinį finansinį biudžetą: galbūt yra sričių, kuriose sumažinus išlaidas, rasite papildomų pajamų ir jas galėsite skirti turimų įsipareigojimų dengimui.

Jei Jūsų paimta paskola yra ilgesniam terminui, vien tik išlaidų sumažinimas problemos neišspręs – verta paieškoti alternatyvių pajamų šaltinių, tokių kaip papildomas darbas, hobis, kuris gali nešti pajamas (pavyzdžiui, jei turite gebėjimą gražiai siūti – galite teikti siuvimo paslaugas arba jei mokate groti muzikos instrumentu – galite mokyti kitus ir pan.). Svarbiausia, kad papildomas pajamų šaltinis būtų pastovus, taip būsite tikri, kad mokėjimus galėsite atlikti laiku.

Patariame neatidėlioti problemos sprendimo, nes ji pati savaime neišsispręs, o atidėliojimas sukels tik dar daugiau rūpesčių. Verčiau kuo skubiau susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi ir drauge rasime tinkamiausią sprendimą Jūsų situacijai spręsti.

Atsakingas skolinimasis užtikrins, kad jūsų paimtas finansinis įsipareigojimas ilgainiui nevirstų našta. O reikiamu metu suteikta pinigų suma suteiktų tik naudą.


Kodėl verta rinktis Finance greitą paskolą?

Greitis. Greitosios paskolos suteikia galimybę gauti reikiamą pinigų sumą vos prireikus. Pasirinkus Finance reikiama suma Jūsų sąskaitoje gali atsirasti vos per 15 min (jei Jūsų sąskaita yra kitame banke, nei mūsų nurodyti (Swedbank, SEB, Luminor, Citadele bei Šiaulių bankas) - pavedimas užtruks ilgiau. Tarpbankiniai pavedimai atliekami darbo dienomis 8-16h. Jei paskola suteikta ne tarpbankinių pavedimų atlikimo valandomis - pinigai Jūsų sąskaitą pasieks artimiausią darbo dieną). Paraišką užpildyti trunka vos kelias minutes, mat reikia nedaug duomenų, ir ji patikrinama Vivus Finance darbo metu – darbo dienomis nuo 8 iki 20 valandos, šeštadieniais nuo 10 iki 19 valandos. Paraišką galite pildyti bet kokiu paros metu.

Patikimumas. Greita paskola Finance suteikiama Lietuvoje nuolat gyvenantiems ir banko sąskaitą turintiems 18–70 metų asmenims, kurie turi oficialiai gaunamų pajamų. Kad pinigai būtų pervesti į to asmens, kuris užpildė paraišką, sąskaitą, Finance prašo pervesti į bendrovės sąskaitą 1 centą – taip bus išvengta galimų nesusipratimų. Jūsų patogumui Vivus Finance turi sąskaitas įvairiuose Lietuvos bankuose. Paskola ir kreditas suteikiami patikrinus asmens mokumą, tad turintys įsiskolinimų arba neturintys nuolatinių pajamų negalės pasinaudoti Finance paslaugomis. Apie kiekvieną mėnesį būtiną įmokos grąžinimą bus pranešta elektroniniu arba paprastuoju paštu. Be to, tai galėsite matyti ir savo kredito paskyroje.

Kontrolė. Prisijungę prie sistemos, savo asmeninėje paskyroje galėsite matyti, kokią sumą Jums dar liko grąžinti, kiek turėtumėte mokėti šį mėnesį. Jei staiga pasikeitė aplinkybės ir negalėsite sumokėti reikiamos kasmėnesinės įmokos artimiausiu metu, galite vienam mėnesiui įmoką atidėti (tam reikės sumokėti atidėjimo mokestį, atitinkantį vieno mėnesio palūkanas). Paskyroje yra galimybė ir sumažinti reikiamą pasirinkto mėnesio įmokos sumą arba padidinti visą kredito sumą prireikus daugiau lėšų. Savitarnoje greitosios paskolos valdomos paprastai.

Patogumas. Greita paskola gali būti suteikta pasirinktu būdu – Jūs galite užpildyti paraišką Lietuvos pašto skyriuose arba užsiregistruoti ir užpildyti ją Finance interneto svetainėje. Registracijos ir paraiškos pildymo procesai yra greiti, lengvi, nes juos sudaro tik keli žingsniai. Paraišką internetu galite užpildyti bet kokiu paros metu.

Paskolą grąžinti taip pat galite įvairiai – galite įmokas mokėti naudodamiesi elektronine bankininkyste, įvairių bankų filialuose, prekybos centro „Maxima“ kasose ir Lietuvos pašto skyriuose. Prireikus, galite ir padidinti savo pasiskolintą sumą arba atidėti įmoką mėnesiui.

Jokių papildomų mokesčių. Pasirinkę Finance, galite būti tikri, kad turėsite grąžinti tik savo paskolą kasmėnesinėmis įmokomis ir su jomis susijusias palūkanas bei administracinį mokestį. Jokių paraiškos peržiūros ar sutarties sudarymo mokesčių nebus.