Inwestuj w Akcje i Fundusze ETF

Handluj blue chipami i akcjami obiecujących startupów. Inwestuj w gigantów technologicznych S&P500 i arystokratów dywidendowych. Handluj ponad 40 000 akcji i 3500 ETF-ów na największych światowych giełdach. Kupuj akcje Apple, Google, Tesli i innych światowych gigantów. Wybierz akcje najbardziej wiarygodnych i najszybciej rozwijających się spółek i dodaj je do swojego portfela kilkoma kliknięciami. Otwórz konto maklerski w 10 minut.

Inwestowanie w Akcje i Fundusze Giełdowe ETF

Inwestycje dla każdego

Każdy klient ma możliwość rozwijania własnych strategii handlowych przy użyciu naszych rozwiązań cyfrowych i bezpośredniego połączenia z międzynarodowymi giełdami po najlepszej cenie zlecenia. Handluj na rynku amerykańskim, europejskim i azjatyckim: zarówno w ramach pre-market, intra-day, jak i długoterminowo.

Ponad 1 000 000 akcji, ETF-ów, opcji na akcje, kontraktów terminowych i innych aktywów giełdowych.

Dostęp do 15 największych giełd w Ameryce, Europie i Azji.

Wygodna platforma internetowa i aplikacje mobilne dla łatwego inwestowania i przejrzystego zarządzania swoim portfelem.

Długoterminowe plany oszczędnościowe do 6,42% rocznie dla depozytów w EUR i do 8,76% w USD.

InvestIdeas Akcje z 21% średnim zwrotem od analityków nagrodzonych przez Bloomberga.

Inwestuj w Akcje i Fundusze ETF

Handluj gdziekolwiek jesteś

Otwieraj i zamykaj transakcje w dowolnym miejscu i czasie - umożliwia to nasza platforma transakcyjna oraz aplikacje cyfrowe dla systemów iOS i Android.

  • System transakcyjny ze zleceniami oczekującymi i rynkowymi
  • Notowania i wykresy cenowe w czasie rzeczywistym
  • Zintegrowana wymiana walut
  • Zlecenia typu market i limit, stop loss i take profit
  • Aktualne powiadomienia o wydarzeniach handlowych
  • Przeglądaj historię zleceń, status zleceń i zrealizowane zlecenia handlowe
  • Śledź status swojego aktualnego portfela
  • W całości polski interfejs

Inwestowanie w Akcje i Fundusze Giełdowe ETF

Wolność handlu

Największe rynki. 40 000 akcji
Blue chipy i obiecujące startupy. Giganci technologiczni z S&P500 i tygrysy azjatyckie. Dywidendowi arystokraci, lokalni gracze i niemiecki przemysł samochodowy. Wybierz akcje najbardziej wiarygodnych i najszybciej rozwijających się spółek i dodaj je do swojego portfela kilkoma kliknięciami.

3 500 ETF na dywersyfikację
Inwestuj w całe branże jednym kliknięciem. Kupuj wszystkie akcje S&P 500 w jednej transakcji. Otrzymuj dywidendy od wszystkich arystokratów naraz. Jak to zrobić? Z pomocą funduszy giełdowych. Zawieraj transakcje handlowe z 3 500 funduszy ETF z iShares, Vanguard, BlackRock i innych największych firm zarządzających aktywami.

Implementuj dowolną strategię handlową
Uformuj długoterminowy portfel i inwestuj w akcje wzrostowe. Handluj pozycjami krótkimi short za pożyczone środki i otrzymuj wypłaty dywidendy.

Zmaksymalizuj swoje oszczędności dzięki bezkonkurencyjnym stopom procentowym
Otrzymuj imponujące 8,76% w dolarach i oszałamiające 6,42% w Euro rocznie na wolnym saldzie gotówkowym. To więcej niż dochód z jakiejkolwiek lokaty bankowej lub maklerskiego rachunku oszczędnościowego.

Twoje pieniądze są chronione
Freedom Finance Europe jest spółką zależną Freedom Holding Corp o kapitalizacji 3,8 miliarda dolarów. Jesteśmy jedynym brokerem reprezentowanym w Europie i Azji, notowanym na Nasdaq. Posiadamy licencję CySEC i długoterminowy rating kredytowy "BB" udzielony przez Standard & Poor's Global Ratings. Jesteśmy odpowiedzialni przed regulatorami CySEC i SEC. Jesteśmy transparentni, rzetelni i otwarci na każdego.

Otwórz konto handlowe
Plany oszczędnościowe w euro i dolarach z podwyższonym oprocentowaniem. Dostęp do inwestycji w akcje, fundusze ETF, obligacje i opcje na akcje. Główne giełdy papierów wartościowych w USA, Europie i Azji. Nagradzane analizy giełdowe i kursy edukacyjne.


O nas

Jesteśmy międzynarodowym brokerem internetowym Freedom Finance Europe Ltd, znanym pod marką Freedom24. Zapewniamy klientom z Unii Europejskiej wszystko, czego potrzebują do udanych inwestycji - bezpośredni dostęp do największych światowych giełd papierów wartościowych, profesjonalną analitykę papierów wartościowych, wygodne aplikacje handlowe i responsywną obsługę klienta w Twoim języku.

Freedom Finance Europe jest spółką zależną międzynarodowej grupy inwestycyjnej Freedom Holding Corp. Akcje holdingu notowane są na giełdzie Nasdaq, a jego działalność jest regulowana przez amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (SEC).

Oficjalne przedstawicielstwa i agenci firmy znajdują się na Cyprze, w Niemczech, Hiszpanii i Grecji. Zaufało nam setki tysięcy klientów z krajów UE i spoza niej, którzy codziennie dokonują transakcji papierami wartościowymi.

Gwarancje Investor Compensation Fund. Twoje środki pieniężne są chronione prawem europejskim i są ubezpieczone na kwotę do 20 000 euro. Przechodzimy regularne audyty i procedury due diligence prowadzone przez KPMG, autoryzowany przez SEC konsorcjum BDO, a także S&P i Euroclear S&P i Euroclear

Przestrzegamy MiFID II. Ściśle przestrzegamy europejskiego reżimu regulacyjnego z najwyższym poziomem ochrony inwestorów na świecie. Licencja CySEC i paszportyzacja we wszystkich krajach UE. Odpowiedzialni również przed SEC i BaFin.

Międzynarodowa agencja ratingowa Standard & Poor's Global Ratings przyznała nam długoterminowy rating kredytowy na poziomie „B/B”. Będąc członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Rynków Finansowych angażujemy się w rozwój inicjatyw w zakresie regulacji europejskich rynków kapitałowych.

Freedom Finance Europe Ltd świadczy usługi finansowe na terenie Unii Europejskiej zgodnie z licencją CIF 275/15 na wszystkie rodzaje działalności wymaganej przez firmę, przyznaną przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC) w dniu 20.05.2015. Inwestycje w papiery wartościowe i inne instrumenty finansowe zawsze wiążą się z ryzykiem utraty kapitału, Klient musi to ocenić sam, w tym zapoznać się z Oświadczeniem o Ujawnieniu Ryzyka. Opinie i szacunki stanowią naszą opinię na dzień publikacji niniejszego materiału i mogą ulec zmianie bez uprzedniego powiadomienia. Prowizje, opłaty lub inne wydatki mogą zmniejszyć zwrot finansowy z Twojej inwestycji. Wcześniejsze zwroty nie gwarantują przyszłych zwrotów. Niniejszy materiał nie stanowi oferty ani zachęty do kupna lub sprzedaży jakiegokolwiek instrumentu finansowego. Przedstawione tu opinie i rekomendacje nie uwzględniają indywidualnych okoliczności, celów czy potrzeb klienta i nie stanowią usługi doradztwa inwestycyjnego. Odbiorca niniejszego raportu musi dokonać własnych niezależnych decyzji w odniesieniu do wszelkich papierów wartościowych lub instrumentów finansowych, o których mowa w niniejszym dokumencie. Informacje zostały uzyskane ze źródeł, które Freedom Finance Europe Ltd. uważa za wiarygodne; jej podmioty stowarzyszone i/lub podmioty zależne (łącznie określane jako Freedom Finance) razem nie gwarantują ich kompletności ani dokładności, z wyjątkiem ujawnienia informacji dotyczących Freedom Finance Europe Ltd. i/lub jej podmiotów stowarzyszonych/agentów oraz interakcji analityka z emitentem, który jest przedmiotem badania. Wszystkie ceny są orientacyjne na moment zamknięcia rynku dla danych papierów wartościowych, chyba że wskazano inaczej.

© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone