Ātrais Kredīts Internetā

Steidzami nepieciešams kredīts? Ātrais aizdevums internetā līdz 3 000€ 10 minūtēs - 3 vienkārši soļi un nauda ir Tavā kontā! Bez noformēšanas maksas un komisijām. Papildu aizdevums limita ietvaros. Mēneša maksājums no 3 EUR. Nauda Tavā kontā nekavējoties. Jaunajiem klientiem 100% atlaide!


1. Reģistrēšanās
Mājaslapas kalkulatorā izvēlies aizdevuma summu, spied pogu "Pieteikties aizdevumam" un seko tālākajām reģistrācijas norādēm.

2. Apstiprināšana
Apstiprini reģistrāciju, ievadot aktiviziācijas kodu, ko SMS veidā saņemsi mobilajā tālrunī.

3. Saņemšana
Piesakoties aizdevumam pirmo reizi, nepieciešams pārskaitīt 0,01 EUR identifikācijas maksājumu. Šādi drošā veidā noskaidrosim Tavu bankas kontu, un naudas aizdevums nonākts īstajam saņēmējam.


Elastīgais aizdevums

“Elastīgais aizdevums” jau pašā nosaukumā ietver vienu no lielākajām produkta priekšrocībām – elastīgumu, proti, Sabiedrība piedāvā iespējami zemāko minimālo mēneša maksājumu tirgū, sākot no 3 € mēnesī. Tādā veidā mēs nododam savu klientu rokās iespēju regulēt atmaksas apmēru un termiņu, nosakot tikai pašu minimumu, kurš klientam mēneša ietvaros pie konkrētas aizdevuma summas ir jāatmaksā – pārējais ir atkarīgs no klienta finansiālajām iespējām konkrētajā brīdī.

Aizdevuma atmaksas termiņš var svārstīties no 61 dienas līdz pat 10 gadiem, atkarībā no klienta iespējām. Aizdevumu iespējams atmaksāt arī ātrāk, maksājot lietošanas procentus tikai par periodu, kurā aizdevums tiek lietots. Kredītlīnija pieejama līdz pat 5 000 €.

Kā atmaksāt?

Izvēlies ērtāko atmaksas veidu: maksā tikai minimālos mēneša maksājumus vai veic pilnu apmaksu jebkurā mirklī.

Atmaksas periods ir no 61 dienas līdz pat 10 gadiem, ar iespēju atmaksāt arī ātrāk.

Maksājot lielāku summu nekā minimālais maksājums, vari ietaupīt uz procentu rēķina, samazinot atmaksas termiņu un pamatsummu.


Ātrie kredīti internetā – kādēļ cilvēki tos izvēlas?

Mēs dzīvojam laikmetā, kad dažādi aizdevumi ir pieejami teju “ik uz stūra”. Varam iegūt nepieciešamos naudas līdzekļus mēbeļu vai sadzīves tehnikas iegāde, mašīnas pirkšanai, mācībām, mājokļa iegādei, veselības uzlabošanai un daudzām citām vajadzībām. Arī Jūs noteikti esat dzirdējuši par to, kas ir ātrie aizdevumi. Šoreiz iepazīsim tos nedaudz tuvāk.

Ātro kredītu rašanās un to darbības princips

Jau šī kredīta nosaukums, proti, ātrais aizdevums, pasaka priekšā, ka, salīdzinot ar citiem veidiem, tā iegūšana un izmantošana ir ātra un viegla, turklāt pieteikšanās process norit internetā, tādēļ nav nepieciešams doties ārpus mājas, lai saņemtu ātro kredītu.

Ātrie aizdevumi tika izveidoti ASV un Lielbritānijā pirms vairāk nekā 20 gadiem. Savukārt pie mums tie populāri kļuva 2000. gada otrajā desmitgadē. Jāpiemin, ka ātrais aizdevums, atšķirībā no daudziem citiem kredītu veidiem, pieejams nebanku kredītiestādēs, un tā noteikumi atšķiras no tradicionālajiem aizdevumiem.

Fakts, ka ātrie aizdevumi pieejami nebanku kredītiestādēs, nemazina to drošību un atbilstību likumam. Šo jomu stingri kontrolē Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC), piešķirot licenci aizdevējiem, kas atbilst konkrētiem kritērijiem. Kreditēšanas pakalpojumus var sniegt tikai tās iestādes, kam ir šāda licence, tādēļ, pirms aizņemieties, vienmēr pārbaudiet, vai konkrētajam uzņēmumam ir nepieciešamie dokumenti.

Ātrie kredīti tiek dēvēti arī par interneta jeb online kredītiem, jo tos var noformēt jebkurā vietā un laikā, izmantojot datoru vai telefonu ar interneta pieslēgumu. Pateicoties ātrajam pieteikšanās un izskatīšanas procesam, nepieciešamo naudas summu (kreditora darba laikā) var iegūt ļoti operatīvi.


Kas raksturīgs ātrajiem kredītiem?

Vienkārši – mūsdienās cilvēki meklē pakalpojumus, kuru izmantošana ir viegla un ātra. Ātrais kredīts ir viens no tādiem, jo sniedz iespēju tam pieteikties, neatkarīgi no tā, kur persona atrodas. Arī pieteikuma aizpildīšana ir viegli saprotama un ātra. Pēc tam aizdevējs izskata pieteikumu un operatīvi sniedz atbildi par kredīta pieejamību. Ja atbilde ir apstiprinoša, nauda pavisam drīz tiek pārskaitīta un personas kontu. Arī atmaksas process ir vienkāršs, jo kredīta rēķins tiek nosūtīts uz e-pastu.

Ērti – pieteikties kredītam var, sēžot mājās, savā dīvānā, braucot sabiedriskajā transportā, esot darbā vai jebkurā citā vietā, kur vien pieejams interneta pieslēgums. Tāpat sastopami ir arī tā saucamie SMS kredīti, kuriem var pieteikties ar īsziņas palīdzību. Tiesa, šo veidu mūsdienās izmanto retāk.

Ātri – dzīvē gadās situācijas, kad katra minūte ir no svara. Pateicoties tam, ka šis patiešām ir ātrs kredīts, to cilvēki nereti izvēlas izmantot tieši īpaši steidzamu un neplānotu problēmu risināšanai. Turklāt nevienam nav jāpaskaidro, kādam mērķim nauda tiks izmantota, kā arī nav nepieciešams piedzīvot neveiklas situācijas, kas nereti rodas, ja vaicājam finansiālu palīdzību draugiem vai tuviniekiem. Ne velti tiek runāts par to, ka naudas jautājumi bieži vien kalpo par iemeslu konfliktiem starp tuviniekiem, dzīvesbiedriem, draugiem un kolēģiem. Ātrais kredīts internetā ļauj katram individuāli atrisināt radušos situāciju, neiesaistot citus, ja vien tas nav nepieciešams.

Vai ātrie kredīti pieejami tikai nebanku kredītiestādēs?

Atšķirībā no citiem aizdevumu veidiem, kas mēdz būt pieejami gan bankās, gan pie nebanku kreditoriem, ātrie kredīti internetā ir viens no risinājumiem, kuru piedāvā tikai nebanku kredītdevēji. Taču šīs iestādes nereti izsniedz arī tādus pazīstamus aizdevumus kā patēriņa vai auto kredīts. Neatkarīgi no kredīta veida, katrs pieteikums tiek individuāli izskatīts un izvērtēts, lai izlemtu, vai konkrētajai personai piešķirt aizdevumu.


Kādi ir priekšnosacījumi, kuriem jāatbilst, lai saņemtu ātro kredītu?

Pirms aizņemšanās katram pašam vajadzētu rūpīgi izvērtēt savu finansiālo stabilitāti un vajadzības, lai saprastu, vai ātrais aizdevums ir tieši tas, kas Jums nepieciešams. Ja apzināties, kas šis risinājums Jums der, ņemiet vērā, ka kredītiestādes aizdevuma saņemšanai nosaka vairākus kritērijus:

 • Personai jābūt vismaz 18 gadus vecai. Tāpat nereti nosaka arī maksimālo pieļaujamo vecumu, kas var būt 75 vai 80 gadi;
 • Jūsu dzīvesvietas adresei jābūt deklarētai Latvijā;
 • Nepieciešams aktīvs konts kādā no Latvijas bankām;
 • Vajadzīgs aktīvs telefona numurs kādā no Latvijas mobilajiem tīkliem;
 • Jābūt oficiāliem ienākumiem pietiekamā apjomā;
 • Jūsu kredītvēsturei jābūt pozitīvai.

Kā notiek ātrā kredīta saņemšana?

Kā jau iepriekš pastāstījām, ātrie aizdevumi mūsdienās ir viegli un ērti pieejami, tāpēc tos cilvēki nereti izmanto dažādu neparedzētu situāciju risināšanai. Taču ne mazāk svarīgi ir zināt, kas īsti jādara, lai saņemtu ātro kredītu?

 • Pēc tam, kad esat izvēlējušies kreditoru, kura pakalpojums Jūs visvairāk uzrunājis, dodieties uz tā mājas lapu, kur, visticamāk, būs pieejams kredīta kalkulators;
 • Atzīmējiet tajā summu, kādu vēlaties aizņemties, kā arī atmaksas termiņu. Tā varēsiet noskaidrot kopējo summu, kāda būs jāatdod, kā arī ikmēneša maksājuma apjomu, ja atmaksas termiņš būs garāks par 30 dienām;
 • Kad summa un termiņš izvēlēts, dodieties uz nākamo reģistrācijas soli un aizpildiet veidlapu, norādot informāciju par sevi. Visbiežāk kredītiestādes lūdz ievadīt savu vārdu, uzvārdu, personas kodu, ienākumu apjomu un citus datus;
 • Kad informācijas norādīta, Jums, iespējams, lūgs pārskaitīt no sava bankas konta uz kreditora kontu 0,01 eiro, lai pabeigtu reģistrāciju;
 • Pēc tam kreditors izskatīs pieteikumu un informēs Jūs par to, vai ātrais kredīts tiks piešķirts. Ja atbilde ir negatīva, iespējams, pie vainas ir bijusi kļūdaini norādīta informācija, negatīva kredītvēsture vai nepietiekams ienākumu līmenis;
 • Pozitīvas atbildes gadījumā aizdevējs Jums atsūtīs apstiprinošu e-pastu un/vai īsziņu. Nauda uz Jūsu kontu tiks pārskaitīta tuvākajās 10 līdz 20 minūtēs. Taču ņemiet vērā, ka diena un laiks var ietekmēt to, cik ātri saņemsiet kredītu savā kontā;
 • Visbeidzot, Jūs saņemsiet uz e-pastu ziņu ar informāciju par rēķinu, kā arī tā apmaksas datumu. Tāpat kreditori parasti izveido Jums individuālu profilu savā mājas lapā, kur varat piekļūt visai ar aizdevumu saistītajai informācijai.

Kādiem mērķiem cilvēki visbiežāk izmanto ātros kredītus?

 • Veselības aprūpes pakalpojumiem – pēkšņi sāk sāpēt zobs, steidzami jāveic operācija vai cita veida ārstniecība? Šādos un līdzīgos gadījumos gaidīt nevar, tāpēc jāizmanto iespēja iegūt naudas līdzekļus pēc iespējas ātrāk;
 • Auto remonts – daudziem no mums pārvietošanās ar auto ir ikdiena, tāpēc grūti iedomāties, ka nepieciešamība pēc remonta varētu uz dienām vai pat nedēļām apgrūtināt nokļūšanu uz darbu vai citur;
 • Steidzamas ikdienas vajadzības – reizēm gadās nonākt situācijās, kuru atrisināšana nav iespējama bez naudas līdzekļiem. Un tieši tad sākam meklēt risinājumus, kas ļauj iegūt finanses ātri, droši un ērti;
 • Svarīgu preču iegāde – jau sen plānojat iegādāties jaunu ledusskapi, un tieši tagad kārotajam modelim ir lieliska atlaide? Arī šādos gadījumos cilvēkiem noder ātrais aizdevums;
 • Steidzamu rēķinu apmaksa – kredīta noformēšana reizēm palīdz arī tad, ja pēc iespējas ātrāk nepieciešams apmaksāt svarīgus rēķinus, bet līdz algas dienai vēl jāgaida. Tā var būt īre, komunālie pakalpojumi, telefona rēķins vai pat pārtikas un saimniecības preču iegāde.

Ikviens aizdevums rada noteiktas saistības, tādēļ vienmēr rūpīgi jāizvērtē savas iespējas tās izpildīt. Kredīti var palīdzēt cilvēkiem sasniegt dažādus mērķus, ar noteikumu, ka tos pareizi un atbildīgi izmanto. Tāpat vienmēr izmantojiet uzticamu un pārbaudītu kredītiestāžu pakalpojumus, rūpīgi izpētot to nosacījumus.